Ecadeo News

Ecadeo News

Platforma Ecadeo powstała, aby budować kompetencje wysoko wyceniane na rynku pracy i dawać wartość w postaci wiedzy przekazanej w bardzo prosty i przystępny sposób. Dzielimy się wiedzą praktyczną, opartą na wieloletnim doświadczeniu, oferując kursy i dostęp subskrypcyjny do Ecadeo News.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z ECADEO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Z ECADEO

NEWS

KUP DOSTĘP SUBSKRYBCYJNY DONASZEGO NEWSLETTERA

Newsletter, który rozkręci Cię zawodowo. Zyskaj przewagę konkurencyjną, dzięki stałemu dostępowi do wiedzy o technologii, biznesie i e-commerce.

Przekonaj się co tracisz nie mając dostępu do Ecadeo News.

Przekonaj się co tracisz nie mając dostępu do Ecadeo News.

828 zł rocznie

590 zł

rocznie

Subskrypcja miesięczna: 69 zł

99,5% czytelników przedłuża
naszą subskrypcję

99,5% czytelników przedłuża naszą subskrypcję

stałe grono odbiorców

STAŁY DOSTĘP DO ARCHIWUM

STAŁY DOSTĘP DO ARCHIWUM

STAŁY DOSTĘP DO ARCHIWUM

przejdź i sprawdź o czym mówimy

wygodne płatności

Wiedza to ogromna przewaga konkurencyjna, a jedną z najlepszych form inwestycji jest inwestycja w siebie

99,5% Użytkowników kontynuuje subskrypcjĘ

Posiadamy grono stałych czytelników, którzy doceniają naszą pracę.

DOSTĘP DO ARCHIWUM

Subskrybując Ecadeo News otrzymujesz dostęp do wszystkich historycznych wysyłek, archiwum jest w wygodnej formie strony internetowej.

Ponad 16 stron A4 tygodniowo

Ponad 750 stron A4 rocznie!

POLECANE PUBLIKACJE

Zawsze na końcu dostajesz rekomendację ciekawej książki.

Wysyłka w każdy wtorek

Co tydzień na Twojej skrzynce solidna porcja wiadomości.

O CZYM?

Dokształcamy specjalistów poszukiwanych na rynku pracy. Uczysz się od praktyków.
Budujesz swoją przewagę konkurencyjną dzięki dostępowi do najświeższych i sprawdzonych informacji ze świata biznesu.

COTYGODNIOWY NEWSLETTER, A W NIM:

Wszystko, co powinieneś wiedzieć, by stale rozwijać się zawodowo, dostarczamy do Twojej skrzynki

Sprawdź jakimi treściami dzielimy się każdego dnia.

Sprawdź jakimi treściami
dzielimy się każdego dnia

TWOJE KORZYŚCI

W czasach kryzysu szkolnej edukacji, bezzasadności studiów magisterskich oraz rekordowego tempa przebranżowień coraz większą rolę w kształceniu odgrywają książki biznesowe, szkolenia i kursy, które pomagają uzyskać konkretny background w obszarze, w którym chcemy się rozwijać. Przybliżamy treści warte Waszej uwagi, dzięki którym zbudujecie przewagę konkurencyjną.

Z naszym newsletterEM zyskujesz

oszczędzasz czas dzięki researchowi treści, który robimy dla Ciebie na bieżąco

otrzymujesz cotygodniową porcję narzędzi, inspiracji i raportów

udostępniamy Ci linki do cytowanych publikacji, możesz zgłębiać interesujące CIĘ tematy

masz dostęp do archiwum wszystkich wysyłek, szybko odnajdziesz temat, do którego chcesz wrócić

Oszczędzasz czas dzięki researchowi treści, który robimy dla Ciebie na bieżąco

Otrzymujesz cotygodniową porcję narzędzi, inspiracji i raportów

Udostępniamy Ci linki do cytowanych publikacji, możesz zgłębiać interesujące CIĘ tematy

MASZ DOSTĘP DO ARCHIWUM WSZYSTKICH WYSYŁEK, SZYBKO ODNAJDZIESZ TEMAT, DO KTÓREGO CHCESZ WRÓCIĆ

AUTOR ECADEO NEWS

Jakub Roskosz

POSTANOWIŁEM URUCHOMIĆ PLATFORMĘ ECADEO, OBSERWUJĄC SPEKTAKULARNY SUKCES KURSÓW
JR BUSINESS CLASS.

KIM JESTEM?

POSTANOWIŁEM URUCHOMIĆ PLATFORMĘ ECADEO, OBSERWUJĄC SPEKTAKULARNY SUKCES KURSÓW JR BUSINESS CLASS.

Moja działalność w Internecie trwa nieprzerwanie od 2011 roku. Zaczynałem od bloga jakubroskosz.com, który w szybkim tempie stał się jednym z najpopularniejszych blogów o zegarkach i klasycznej modzie w Polsce. Trzykrotnie zająłem miejsce na liście najbardziej wpływowych polskich blogerów. W 2020 roku zadebiutowałem w rankingu Forbes 30 under 30, oraz znalazłem się na okładce czasopisma. Zarządzam e-commerce Mosquito, na przestrzeni roku sklep udało się rozwinąć o 400% do rozmiarów 50 mln przychodu. Jestem właścicielem popularnego serwisu DuzeRabaty.pl oraz jednego z najpopularniejszych magazynów o koszykówce – MVP Magazyn. Buduję też markę z luksusowymi produktami home decor - Marlé Home, a moim najmłodszym dzieckiem jest platforma Ecadeo.com. W swojej dotychczasowej karierze współpracowałem z takimi markami jak Bentley, Omega, BMW, Tom Ford, Ermenegildo Zegna, Mercedes-AMG, Moët & Chandon, Toyota, Porsche, Lexus, Zalando, ING Bank Śląski, Jaguar, Alfa Romeo, Volvo, Sony, HP, czy Microsoft.

ARCHIWUM ECADO NEWS

SZYBKO I WYGODNIE WRÓCISZ DO TEMATÓW, KTÓRE ZAINTERESOWAŁY CIĘ W PRZESZŁOŚCI

SubSKRYBUJĄC ECADEO NEWS ZYSKUJESZ STAŁY DOSTĘP DO ARCHIWUM WSZYSTKICH HISTORYCZNYCH WYSYŁEK NASZEGO NEWSLETTRA

Archiwum przygotowaliśmy w wygodnej formie strony internetowej. Posegregowane jest datami, do których przypisane są numery wydań newslettera. Na pierwszy rzut oka widoczne są tematy zawarte w każdej edycji. Jeśli jesteś subskrybentem, możesz wejść do środka każdego numeru i czytać całe opracowania.

JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ NAD DOŁĄCZENIEM DO GRONA SUBSKRYBENTÓW, WEJDŹ DO ARCHIWUM I ZOBACZ JAKIE TEMATY PORUSZALIŚMY W POPRZEDNICH WYDANIACH

Bez konieczności logowania widoczna jest lista tematów poruszanych w poszczególnych edycjach. Jeśli nie jesteś subskrybentem, nie możesz przeczytać całych opracowań, ale wizyta w archiwum z pewnością pomoże Ci podjąć decyzję o dołączeniu do grona naszych członków.

KUP DOSTĘP SUBSKRYBCYJNY DONASZEGO NEWSLETTERA

Newsletter, który rozkręci Cię zawodowo. Zyskaj przewagę konkurencyjną, dzięki stałemu dostępowi do wiedzy o technologii, biznesie i e-commerce.

Przekonaj się co tracisz nie mając dostępu do Ecadeo News.

Przekonaj się co tracisz nie mając dostępu do Ecadeo News.

828 zł rocznie

590 zł

rocznie

Subskrypcja miesięczna: 69 zł

99,5% czytelników przedłuża
naszą subskrypcję

99,5% czytelników przedłuża naszą subskrypcję

stałe grono odbiorców

STAŁY DOSTĘP DO ARCHIWUM

STAŁY DOSTĘP DO ARCHIWUM

STAŁY DOSTĘP DO ARCHIWUM

przejdź i sprawdź o czym mówimy

wygodne płatności

Opinie

Wasze opinie dają nam satysfakcję i energię do dalszej pracy. Duża ilość pozytywnych komentarzy jest dla nas najlepszą rekomendacją. Cieszymy się, że w naszych kursach znajdujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i że spełniamy Wasze oczekiwania dotyczące tego, jak powinien przebiegać rzetelnie przygotowany kurs.

OPINIE KURSANTÓW

ILONA
Czytaj więcej
Ten rok kończę z dodatkową wiedzą wyniesioną z kursów Jakub Roskosz 👏 Inspirujące, dające perspektywy, rzeczowe - nic dodać, nic ująć. 📈
DARIA
Czytaj więcej
Chciałabym czymś się podzielić. Od zawsze przywiązywałam dużą uwagę do edukacji. Wcześniej opierała się ona głównie na byciu kujonem i zdobywaniu najlepszych ocen ze wszystkich przedmiotów. Moim błędem było braku ukierunkowania w konkretnym celu. Należało przelać całą determinację do nauki w określonym kierunku. Moja droga do zdobycia wykształcenia odbiła piętno na mojej psychice. Na szczęście zostało we mnie jeszcze trochę sił do walki o siebie. W tym roku stawiam na rozwój osobisty. Słuchałam ostatnio pewnego podcastu, a w pamięci utkwiły mi słowa, które tam padły...
MIŁOSZ
Czytaj więcej
W końcu nadszedł ten czas, w którym zacząłem się poważnie zastanawiać co tak naprawdę chcę w tym życiu robić. Póki pozwala mi na to moja obecna sytuacja, wybieram różne drogi, próbuje, często wracam do punktu wyjścia, ale bogatszy w nowe doświadczenia. Czy to nowa praca, nowa branża, czy też nowe miejsce na ziemii. Przynajmniej w przyszłości nie będę zadawał sobie pytań co by było gdyby... Na jednej z moich dróg pojawił się niedawno Jakub Roskosz i jego kurs Business Class o E-commerce. Obserwuję jego dokonania od przynajmniej 10 lat, więc byłem pewny, że tego zakupu nie pożałuję...
PIOTR
Czytaj więcej
Kursy prowadzone przez Jakub Roskosz zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie, na wysokim poziomie. Każdy temat został wyjaśniony w sposób zrozumiały, dzięki czemu nabytą wiedzę mogłem od razu wprowadzić w codzienną pracę.
ADRIAN
Czytaj więcej
Wstawiam pochwalić się ważnym dla mnie certyfikatem, który mocno zmienił mój punkt widzenia na branżę sprzedaży internetowej. Autora kursu Jakub Roskosz obserwuję w internecie od chyba 8 lat kiedy prowadził bloga mody męskiej. jest osobą bardzo inspirującą i bardzo mi imponuje osiągnięciami i przede wszystkim determinacją, dzięki której osiąga sukcesy jak mało kto. Polecam również podcasty, których gości Jakub u Żurnalisty oraz u Przemka Górczyka - są bardzo motywujące i inspirujące, jak ktoś chce z może z nich dużo wywnioskować. Od jakiegoś czasu Jakub oferuje kursy wiedzy o E-commerce...
EWELINA
Czytaj więcej
Pierwsza część kursu ukończona. Ogromna ilość wiedzy, dla każdego kogo interesuje tematyka e-commerce. Ważne tematy przekazane w prosty i przyjemny sposób. Świetni goście, mnóstwo przydatnych tipów. Takie kursy to czysta przyjemność. Gratuluje świetnego produktu Jakub Roskosz 👏
JONASZ
Czytaj więcej
Z małym opóźnieniem, ale warto podziękować Jakub Roskosz za stworzenie tego kursu 💪 nie ma obecnie materiałów, które tak dogłębnie opisują e-commerce od podstaw. Każdy widzi jak zmieniają się nasze preferencje zakupowe. Internet daje nam ogromne możliwości by oszczędzić czas, pieniądze oraz zmniejsza nasz koszt alternatywny. Od kilku lat zacząłem mocno obserwować jak zmienia się biznes B2B i zastanawiam się jak można scalić z tym e-commerce. Od tamtego czasu, znalazłem osoby, którzy pokazują takie możliwości i przedstawiają je w niesamowity sposób.

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na tematy, o które najczęściej pytają nasi użytkownicy.
Jeśli interesują Cię inne kwestie, skorzystaj z formularza u dołu strony.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, subskrybując Ecadeo News zyskujesz dostęp do archiwum, które przygotowaliśmy w wygodnej formie strony internetowej.

Przy zakupie nie możesz skorzystać z opcji zakupu na raty. Możesz jednak płacić za subskrypcję co miesiąc, nie płacąc z góry za cały rok.
W newsletterze znajdziesz minimum pięć bloków tematycznych poruszających różne aspekty.
Newsletter będziesz otrzymywał raz w tygodniu, zawsze tego samego dnia.
Nie, nie możesz dokonać zwrotu. Możesz jednak w każdym momencie zrezygnować z subskrypcji.
Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto. Cena newslettera zawiera 23% VAT.

OPINIE KURSANTÓW

Wasze opinie dają nam satysfakcję i energię do dalszej pracy. Duża ilość pozytywnych komentarzy jest dla nas najlepszą rekomendacją. Cieszymy się, że w naszych kursach znajdujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i że spełniamy Wasze oczekiwania dotyczące tego, jak powinien przebiegać rzetelnie przygotowany kurs.

Przeczytaj pełne opinie

Wszystkie recenzje są weryfikowane. Pochodzą wyłącznie od osób, które nabyły kursy.

ILONA

Ten rok kończę z dodatkową wiedzą wyniesioną z kursów Jakub Roskosz 👏 Inspirujące, dające perspektywy, rzeczowe - nic dodać, nic ująć. 📈

DARIA

Chciałabym czymś się podzielić. Od zawsze przywiązywałam dużą uwagę do edukacji. Wcześniej opierała się ona głównie na byciu kujonem i zdobywaniu najlepszych ocen ze wszystkich przedmiotów. Moim błędem było braku ukierunkowania w konkretnym celu. Należało przelać całą determinację do nauki w określonym kierunku. Moja droga do zdobycia wykształcenia odbiła piętno na mojej psychice. Na szczęście zostało we mnie jeszcze trochę sił do walki o siebie. W tym roku stawiam na rozwój osobisty. Słuchałam ostatnio pewnego podcastu, a w pamięci utkwiły mi słowa, które tam padły: „Ważniejsze od tego, co Ci się w życiu przydarzyło jest to, co z tym zrobisz”. Jakiś rok temu przypadkiem trafiłam na profil Jakub Roskosz. Nie sądziłam, że rok później będę siedziała z głową pełną pomysłów na siebie, pełna wiary i optymizmu. I to jest właśnie to, co dał mi ten kurs. Chęć do dalszej nauki i samorozwoju. Znalazłam cel, do którego chce dążyć. Ciężko było wydać te długo odkładane pieniądze. Ale już po pierwszych lekcjach wiedziałam, że to jest TO i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Bogate treści lub „dużo mięsa”, jak to mówi Jakub i mnóstwo wskazówek. Warto robić notatki i pogłębiać poruszone tematy. Ciekawym dodatkiem do samego kursu jest płatny newsletter, który pochłaniam w drodze do pracy. Jeśli ktoś interesuje się tematyką e-commerce, to może zacząć właśnie od niego. Koszt jest niewielki, a również oferuje bogate treści. Wystarczy tylko chcieć, a możliwości same przyjdą. Poniżej pierwszy owoc edukacji, czyli certyfikat ukończenia pierwszej części kursu.

MIŁOSZ

W końcu nadszedł ten czas, w którym zacząłem się poważnie zastanawiać co tak naprawdę chcę w tym życiu robić. Póki pozwala mi na to moja obecna sytuacja, wybieram różne drogi, próbuje, często wracam do punktu wyjścia, ale bogatszy w nowe doświadczenia. Czy to nowa praca, nowa branża, czy też nowe miejsce na ziemii. Przynajmniej w przyszłości nie będę zadawał sobie pytań co by było gdyby... Na jednej z moich dróg pojawił się niedawno Jakub Roskosz i jego kurs Business Class o E-commerce. Obserwuję jego dokonania od przynajmniej 10 lat, więc byłem pewny, że tego zakupu nie pożałuję. Już się rozpisałem, więc powiem krótko. Takiej dawki wiedzy i inspiracji, nie otrzymałem od nikogo podczas całej mojej edukacji. Nieważne czy pójdę w kierunku e-commerce, czy też nie, ten kurs otworzył mi oczy na dotąd nieznane mi zagadnienia biznesowe, marketingowe i prawne, które da się przełożyć na każdy biznes. I to właśnie dlatego, mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu.

PIOTR

Kursy prowadzone przez Jakub Roskosz zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie, na wysokim poziomie. Każdy temat został wyjaśniony w sposób zrozumiały, dzięki czemu nabytą wiedzę mogłem od razu wprowadzić w codzienną pracę.

ADRIAN

Wstawiam pochwalić się ważnym dla mnie certyfikatem, który mocno zmienił mój punkt widzenia na branżę sprzedaży internetowej. Autora kursu Jakub Roskosz obserwuję w internecie od chyba 8 lat kiedy prowadził bloga mody męskiej. jest osobą bardzo inspirującą i bardzo mi imponuje osiągnięciami i przede wszystkim determinacją, dzięki której osiąga sukcesy jak mało kto. Polecam również podcasty, których gości Jakub u Żurnalisty oraz u Przemka Górczyka - są bardzo motywujące i inspirujące, jak ktoś chce z może z nich dużo wywnioskować. Od jakiegoś czasu Jakub oferuje kursy wiedzy o E-commerce. Kurs ukończyłem już prawie rok temu, dopiero teraz publikuję :) Jeśli ktoś spyta czy warto ? odpowiem, że tak ! Kurs zawiera bardzo obszerną wiedzę na temat szeroko pojętego e-commerce i otwiera oczy na wiele rzeczy, o których nie myśli większość osób otwierających sklep internetowy. Wiele osób myśli, żeby otworzyć swój sklep internetowy bo to zapewne prosty i niedrogi sposób żeby coś sprzedawać, pracować zdalnie i na swojej działalności. Tak i ja myślałem jakiś czas temu a jednak się okazuje, że nic bardziej mylnego. Dzięki kursowi zyskałem wiedzę, otwarte oczy na wiele tematów związanych z marketingiem e-commerce i funkcjonowaniem tej branży a do tego co bardzo istotne - zyskałem nową zajawkę jaką jest właśnie E-commerce i przeszło dalej również na Web design i frontend dev i od jakiegoś czasu dalej wzbogacam wiedzę na te tematy 🔥

EWELINA

Pierwsza część kursu ukończona. Ogromna ilość wiedzy, dla każdego kogo interesuje tematyka e-commerce. Ważne tematy przekazane w prosty i przyjemny sposób. Świetni goście, mnóstwo przydatnych tipów. Takie kursy to czysta przyjemność. Gratuluje świetnego produktu Jakub Roskosz 👏

JONASZ

Z małym opóźnieniem, ale warto podziękować Jakub Roskosz za stworzenie tego kursu 💪 nie ma obecnie materiałów, które tak dogłębnie opisują e-commerce od podstaw.

Każdy widzi jak zmieniają się nasze preferencje zakupowe. Internet daje nam ogromne możliwości by oszczędzić czas, pieniądze oraz zmniejsza nasz koszt alternatywny. Od kilku lat zacząłem mocno obserwować jak zmienia się biznes B2B i zastanawiam się jak można scalić z tym e-commerce.

Od tamtego czasu, znalazłem osoby, którzy pokazują takie możliwości i przedstawiają je w niesamowity sposób, m.in:
Wywiady z przedsiębiorcami pokazujące prawdziwe historię od kuchni: Adrian Gorzycki i Przygody Przedsiębiorców 🎙️ Maciej Filipkowski i Zaprojektuj Swoje Życie
Sprzedaż, która zmienia swoje zasady gry: Szymon Negacz i Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Jakiś czas temu w jednym ze słuchanych materiałów usłyszałem: ''Mimo, że sposób zakupów klienta się zmienia, to sposób sprzedaży w 95% nie zmienił się w ogóle od ostatniej dekady'' - dlatego w przyszłości specjaliści mający wiedzę i świadomość cyfryzacji, będą tak potrzebni.

Co dalej? Szkolenie machina B2B i machina B2B 2.0 - tym bardziej, że na żywo odbędzie się 26.01 😃 Druga część kursu Jakuba.

Panowie, dziękuję za Waszą pracę

Marlena

Z przyjemnością dzielę się certyfikatem z ukończenia bardzo inspirującego i niesamowicie motywującego dla mnie szkolenia. Ogrom wiedzy dla początkujących, ale i bardzo przejrzyste, rzeczowe usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy dla osób, które w branży już jakiś czas pracują 😉

ARKADIUSZ

Udostępniam z dużym opóźnieniem, ale o takich kursach powinno być głośno! Druga część była kupiona w ciemno, ale Jakub Roskosz ponownie tylko potwierdził najwyższą jakość-ogromny zastrzyk wiedzy opakowany wizualnie w sposób, którego nie powstydziłby się Netflix!

Czy odrobiłem pracę domową z kursu i wziąłem do serca rady od Jakuba? Na to pytanie odpowiemy wraz z Devs House już pod koniec roku, także stay tuned ;)

Ps. Link do kursu wrzucam w komentarzu. Jak na towar luksusowy przystało, obecnie prowadzone są „jedynie” zapisy, ale polecam uzbroić się w cierpliwość, bo zdecydowanie warto!

ARKADIUSZ

Udostępniam z dużym opóźnieniem, ale o takich kursach powinno być głośno! Druga część była kupiona w ciemno, ale Jakub Roskosz ponownie tylko potwierdził najwyższą jakość-ogromny zastrzyk wiedzy opakowany wizualnie w sposób, którego nie powstydziłby się Netflix!

Czy odrobiłem pracę domową z kursu i wziąłem do serca rady od Jakuba? Na to pytanie odpowiemy wraz z Devs House już pod koniec roku, także stay tuned ;)

Ps. Link do kursu wrzucam w komentarzu. Jak na towar luksusowy przystało, obecnie prowadzone są „jedynie” zapisy, ale polecam uzbroić się w cierpliwość, bo zdecydowanie warto!

PIOTR

Każdemu kto planuje lub prowadzi własny e-commerce bardzo polecam. Duża dawka praktycznej wiedzy i motywacji od Jakub Roskosz.

Ewa

Z cyklu #chwalęsię 😃
Ukończony kurs business class e-commerce 1.0 u Jakub Roskosz.
Dziękuję za ogrom wiedzy i zabieram się za drugą część kursu. :)

Kamil

Dużo merytoryki, konkretnych przykładów i ogrom wiedzy. Business Class E-Commerce od Jakub Roskosz spełnia swoje zadanie 🏆 Czas zacząć część drugą 🔥

Tomasz

Dzięki Jakub Roskosz za ogrom wiedzy w 1. części kursu. Lecimy z 2. częścią 😎 🚀 Czas zacząć część drugą 🔥

Filip

Rok 2022 kończę skończoną pierwszą częścią kursu od Jakub Roskosz ;) Ogromna dawka wiedzy, informacji i wskazówek do pracy w e-commerce. Bierzemy się do roboty, żeby 2023 był jeszcze lepszy!

Aleksandra

Właśnie ukończyłam kurs Jakub Roskosz pozwalający usystematyzować i zaktualizować wiedzę z zakresu e-commerce, w kontekście budowania biznesu online. Bardzo dobry produkt, który polecam osobom planującym wejść do świata sprzedaży online, ale nie tylko. Ci, którzy obsługują marketingowo klientów sprzedających online wyciągną wiele wniosków i lepiej zrozumieją "o co chodzi w tej grze". Przyznam, że zjada mnie ciekawość, jak wygląda druga część kursu!

Maja

Pierwsza część kursu o e-commerce przerobiona ☑️ Nie tracąc czasu przechodzę do części drugiej. Nie ukrywam, że długo wachałam się przed zakupem- zupełnie niepotrzebnie! Jakub Roskosz przekazuje ogrom wiedzy i konkretnych tipów, które na bieżąco można wprowadzać w życie i obserwować progres.

Dawid

Pierwsza część kursu ukończona, druga w trakcie! Jakub Roskosz ukłony za taki mega przekaz i tyle przydatnej wiedzy w kursie o E-Commerce! Im więcej takich kursów od ludzi z sukcesami i doświadczeniem w branży tym lepiej dla pracowników i biznesów.

Kornel

"Continuous learning is the minimum requirement for success in any field". This is a quote I really like because it reminds me that we must never stop learning and be curious. I completed a new e-commerce certification to acquire more knowledge in this field after my studies at Ephec. Thank you Jakub Roskosz for sharing your knowledge !