ODNIEŚ SUKCES W E-COMMERCE

ODNIEŚ SUKCES
W E-COMMERCE

Ogromna konkurencja na rynku e-commerce sprawia, że właściciele i managerowie sklepów internetowych muszą być czujni, otwarci na nowe rozwiązania i wiedzę. Branża bardzo szybko mknie do przodu. Duża dawka praktycznych informacji zawarta w naszym kursie, nie pozwoli Ci zostać w tyle.

Ogromna konkurencja na rynku e-commerce sprawia, że właściciele i managerowie sklepów internetowych muszą być czujni, otwarci na nowe rozwiązania i wiedzę. Branża bardzo szybko mknie do przodu. Duża dawka praktycznych informacji zawarta w naszym kursie, nie pozwoli Ci zostać w tyle.

Oferta limitowana wygaśnie 2.04.2024. Pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kup kurs

E-commerce Business class

część 2

Wraz z drugą częścią kursu otrzymasz szereg konkretnych narzędzi, które łatwo wdrożysz w swojej pracy. Zyskasz szersze spojrzenie na sprzedaż online. Poznasz gotowe rozwiązania, które pomogą Ci zwiększyć obroty i liczbę klientów w Twoim sklepie.

7 299 zł to najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją.

7 299 zł

4 699 zł

MAMY DLA CIEBIE

0

lekcji

0

gości
specjalnych

0

godzin
szkolenia

KUP W PAKIECIE

E-commerce Business class
część 1 + część 2 + część 3

Kupując pakiet otrzymujesz dostęp do trzech edycji kursu. 68 lekcji, 32 godziny materiału.

20 297 zł

Rata 0% już od: 633,27 zł

20 297 zł to najniższa cena za pakiet 3 kursów z ostatnich 30 dni przed promocją.

Dla kogo?

NASZ KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

Wiesz, że Twój e-commerce jest dobry, ale czujesz, że mógłby być jeszcze lepszy? Nasz kurs pomoże Ci się rozwinąć.

O CZYM?

Omawiane tematy

SPRAWDZONE
W PRAKTYCE

W drugiej części kursu znajdziesz rozwiązania, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom sprzedaży online. Uczymy na konkretnych przykładach. Omawiamy narzędzia codziennej pracy. Poruszamy tematy, o które pytacie najczęściej i które najczęściej komentujecie.

TWOJE KORZYŚCI

Kurs E-commerce Business Class 2 powstał z uwzględnieniem feedback’u przekazanego przez uczestników części pierwszej. Poruszamy ważne zagadnienia dotyczące technologii, socjologii i prawa.

CO ZYSKUJESZ PO UKOŃCZENIU KURSU?

WIEDZA

Otrzymasz gotowe metody, które łatwo wdrożysz w swojej pracy. Podajemy konkretne przykłady. Opisujemy narzędzia, z których sami korzystamy. Mówimy o tym, co warto robić i o tym co jest tylko przepalaniem pieniędzy, energii i czasu.

PRAKTYCZNY
PUNKT WIDZENIA

Uczysz się od praktyków, którzy z sukcesami prowadzą firmy i działają w e-commerce. Dzielimy się wiedzą odnosząc się do własnych sukcesów i popełnionych błędów.

NOWA
SPOŁECZNOŚĆ

Dołączysz do zamkniętej grupy, która pomoże Ci zbudować sieć kontaktów i zyskać dobrą orientację w branży. Na grupie cyklicznie pojawiają się oferty pracy, ogłoszenia dla freelancerów, agencji. Linkujemy najważniejsze raporty i insighty z branży. Dzielimy się rozwiązaniami dającymi przewagę na rynku.

CERTYFIKAT

Nasz kurs jest znany i ceniony przez ludzi ze świata e-commerce. Posiadanie certyfikatu potwierdza Twoje kompetencje. To dowód, że jesteś świadomy i otwarty na nowoczesny biznes.

GWARANCJA

Pierwsze dwie części kursu Business Class E-commerce cieszą się ogromnym powodzeniem i zbierają pochlebne opinie. Odblokowując dostęp jesteś pewny jakości Ecadeo.

PŁATNOŚĆ NA RATY

Ecadeo.com oferuje wszystkie swoje kursy na raty 0% bez opłat i prowizji. Dzięki czemu możesz zdobyć szeroką wiedzę korzystając z bardzo wygodnej i korzystnej finansowo opcji ratalnej.

pakiet

Pakiet da Ci kompleksową wiedzę niezbędną, by skutecznie i z sukcesami działać w branży e-commerce.

Kup w pakiecie kurs
E-commerce Business class

Scrolluj w bok

Kurs e-commerce

część 1

Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci uniknąć większości błędów popełnianych przez początkujących przedsiębiorców.

6 499 zł

Kurs e-commerce

część 2

Zyskaj nowe spojrzenie na sprzedaż online, rozwijaj swój biznes w dobrym kierunku.

7 299 zł

Kurs e-commerce

część 3

Rozwijaj swoje umiejętności, poznaj inspirujące rozwiązania, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję.

6 499 zł

KUP W PAKIECIE

20 297 zł

9 499 zł

Kupując pakiet otrzymujesz dostęp do trzech edycji kursu 10 798 zł taniej.

KUP W PAKIECIE

20 297 zł

E-commerce Business class
część 1 + część 2 + część 3

Kupując pakiet otrzymujesz dostęp do trzech edycji kursu. 68 lekcji, 32 godziny materiału.

20 297 zł

20 297 zł

Rata 0% już od: 1353,13 zł

20 297 zł to najniższa cena za pakiet 3 kursów z ostatnich 30 dni przed promocją.

MAMY DLA CIEBIE

0

lekcji

0

gości
specjalnych

0

godziny
szkolenia

Eksperci

W drugiej części kursu E-commerce Business Class wystąpiło czterech gości specjalnych. To praktycy i najlepsi eksperci w dziedzinie prawa, outsourcing’u i automatyzacji.

Goście specjalni

Zuzanna Witek

prawnik technologiczny
CEO Legitimate.pl

Od wielu lat skutecznie wspiera prawnie klientów biznesowych w realizacji ich celów.

Specjalizuje się w TMT – technologii, mediach i komunikacji. Wie, co łączy IT i prawo. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów e-commerce, w tym największych sklepów internetowych i platform w Polsce. Wdraża RODO, potrafi skutecznie zapewnić bezpieczeństwo danych. Wspiera innowacje i pomaga startupom. Przedstawia rozwiązania prawne w przystępny i zrozumiały sposób.

Ukończyła studia doktoranckie w Katedrze Prawa Międzynarodowego i Unijnego na Uniwersytecie Wrocławskim, studiowała prawo na Uniwersytecie w Luksemburgu i Uniwersytecie Paris Dauphine we Francji, uzyskała grant naukowy w Instytucie Maxa Plancka w Luksemburgu. Regularnie publikuje w czasopismach naukowych, jest współautorem międzynarodowych monografii prawniczych.

Damian Wiszowaty

Ekspert Amazon

Ekspert Amazon z ponad 5-letnim doświadczeniem, prawnik, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii.

Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 600 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon. Założyciel Gonito — lidera rynku w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży na Amazon. Gonito to zespół doświadczonych ekspertów z dziedzin ecommerce’u, prawa, ekonomii oraz IT. W ramach działalności implementuje, integruje, automatyzuje oraz wspiera transakcje partnerów na 12 rynkach sprzedażowych o wartości ponad 500 mln zł rocznie, a także obsługuje sprzedaż i działania marketingowe w 8 językach przez 365 dni w roku.

Michał Konieczny

Strategia Marketing Automation

W codziennej pracy zajmuje się edukacją klientów, prezentacją produktu i tworzeniem strategii Marketing Automation.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego (Nauki Polityczne). Od 2011 zawodowo związany z branżą reklamową. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta zdobywał w Domach Mediowym, Agencjach Interaktywnych oraz czołowych portalach horyzontalnych w Polsce. Każde miejsce to nowe doświadczenie które pozwala spojrzeć na klienta z innej perspektywy. Od 2016 roku związany z edrone – pierwszym narzędziem do Marketing Automation skierowanym tylko dla sklepów internetowych. W codziennej pracy zajmują się edukacją klientów, prezentacją produktu i tworzeniem strategii Marketing Automation. edrone to wielokanałowa platformą do zarządzania kontaktem z klientem ( marketing automation, pop-upy, chat, smsy, powiadomienia push, wysyłka newslettera, segmentacje klientów, rekomendacje na stronie). Dzięki szybkiemu wdrożeniu ( 3-4 tygodnie) rezultaty pracy systemu możemy obserwować już po 2-3 miesiącach. Min. wzrost średniej wartości zamówienia ( o 18%), zwiększenie częstotliwości zakupów klienta ( 3 razy) oraz wzrost wartości klienta w czasie ( o 45 %). Z usług oprogramowanie korzysta blisko 1000 klientów z Polski, Hiszpanii, Rumunii, Słowacji, Brazylii. min. Mosquito &Ilovemilk.pl, Abrameble, Sneakerstudio, Tołpa, Nemira, Muve i wielu wielu innych.

Grzegorz Frątczak

CEO Convertis

CEO Convertis - największego Software House’u od PrestaShop w Polsce.

Obecnie ponad 50 e-sklepów korzysta z ich opieki zarówno w zakresie wsparcia programistycznego jak i działań ecommerce. W Convertis odpowiada za sprzedaż, rozwój i strategię firmy. Charakteryzuje się wizjonerskim podejściem do biznesu. Doświadczony menedżer z dyplomem MBA z ecommerce związany jest od 2010. Zaczynał od zbudowania start-upu, który zdobył 20000 użytkowników. Jest twórcą podcastu – “Rozmowy na zapleczu | Ecommerce & Marketing”. To źródło wiedzy wprost od właścicieli sklepów i ecommerce managerów. Jako ekspert i edukator, działa dla całej branży ecommerce dostarczając jej wartościowych i obiektywnych materiałów takich jak: rankingi i porównania np. “Przewodnik po Marketing Automation” czy “Ranking Operatorów płatności”.

Opinie

Wasze opinie dają nam satysfakcję i energię do dalszej pracy. Duża ilość pozytywnych komentarzy jest dla nas najlepszą rekomendacją. Cieszymy się, że w naszych kursach znajdujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i że spełniamy Wasze oczekiwania dotyczące tego, jak powinien przebiegać rzetelnie przygotowany kurs.

Opinie kursantów

ILONA
Czytaj więcej
Ten rok kończę z dodatkową wiedzą wyniesioną z kursów Jakub Roskosz 👏 Inspirujące, dające perspektywy, rzeczowe - nic dodać, nic ująć. 📈
DARIA
Czytaj więcej
Chciałabym czymś się podzielić. Od zawsze przywiązywałam dużą uwagę do edukacji. Wcześniej opierała się ona głównie na byciu kujonem i zdobywaniu najlepszych ocen ze wszystkich przedmiotów. Moim błędem było braku ukierunkowania w konkretnym celu. Należało przelać całą determinację do nauki w określonym kierunku. Moja droga do zdobycia wykształcenia odbiła piętno na mojej psychice. Na szczęście zostało we mnie jeszcze trochę sił do walki o siebie. W tym roku stawiam na rozwój osobisty. Słuchałam ostatnio pewnego podcastu, a w pamięci utkwiły mi słowa, które tam padły...
MIŁOSZ
Czytaj więcej
W końcu nadszedł ten czas, w którym zacząłem się poważnie zastanawiać co tak naprawdę chcę w tym życiu robić. Póki pozwala mi na to moja obecna sytuacja, wybieram różne drogi, próbuje, często wracam do punktu wyjścia, ale bogatszy w nowe doświadczenia. Czy to nowa praca, nowa branża, czy też nowe miejsce na ziemii. Przynajmniej w przyszłości nie będę zadawał sobie pytań co by było gdyby... Na jednej z moich dróg pojawił się niedawno Jakub Roskosz i jego kurs Business Class o E-commerce. Obserwuję jego dokonania od przynajmniej 10 lat, więc byłem pewny, że tego zakupu nie pożałuję...
PIOTR
Czytaj więcej
Kursy prowadzone przez Jakub Roskosz zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie, na wysokim poziomie. Każdy temat został wyjaśniony w sposób zrozumiały, dzięki czemu nabytą wiedzę mogłem od razu wprowadzić w codzienną pracę.
ADRIAN
Czytaj więcej
Wstawiam pochwalić się ważnym dla mnie certyfikatem, który mocno zmienił mój punkt widzenia na branżę sprzedaży internetowej. Autora kursu Jakub Roskosz obserwuję w internecie od chyba 8 lat kiedy prowadził bloga mody męskiej. jest osobą bardzo inspirującą i bardzo mi imponuje osiągnięciami i przede wszystkim determinacją, dzięki której osiąga sukcesy jak mało kto. Polecam również podcasty, których gości Jakub u Żurnalisty oraz u Przemka Górczyka - są bardzo motywujące i inspirujące, jak ktoś chce z może z nich dużo wywnioskować. Od jakiegoś czasu Jakub oferuje kursy wiedzy o E-commerce...
EWELINA
Czytaj więcej
Pierwsza część kursu ukończona. Ogromna ilość wiedzy, dla każdego kogo interesuje tematyka e-commerce. Ważne tematy przekazane w prosty i przyjemny sposób. Świetni goście, mnóstwo przydatnych tipów. Takie kursy to czysta przyjemność. Gratuluje świetnego produktu Jakub Roskosz 👏
JONASZ
Czytaj więcej
Z małym opóźnieniem, ale warto podziękować Jakub Roskosz za stworzenie tego kursu 💪 nie ma obecnie materiałów, które tak dogłębnie opisują e-commerce od podstaw. Każdy widzi jak zmieniają się nasze preferencje zakupowe. Internet daje nam ogromne możliwości by oszczędzić czas, pieniądze oraz zmniejsza nasz koszt alternatywny. Od kilku lat zacząłem mocno obserwować jak zmienia się biznes B2B i zastanawiam się jak można scalić z tym e-commerce. Od tamtego czasu, znalazłem osoby, którzy pokazują takie możliwości i przedstawiają je w niesamowity sposób.

AUTOR KURSU

Jakub Roskosz

Autorem kursu E-commerce Business Class i twórcą platformy Ecadeo jest Jakub Roskosz, biznesmen który pomógł rozwinąć sklep internetowy Mosquito do 50 milionów przychodu.

Autorem kursu
E-commerce Business Class i twórcą platformy Ecadeo jest Jakub Roskosz, biznesmen który pomógł rozwinąć sklep internetowy Mosquito do 50 milionów przychodu.

Jestem praktykiem. Zarządzam e-commerce Mosquito, który w 2021 zadebiutował w rankingu 100 największych polskich e-commerców (na 90 tys. sklepów online). W ciągu jednego roku Mosquito udało się rozwinąć o 400%, przychody osiągnęły wartość 50 milionów. Poprawiliśmy wtedy wszystkie parametry najistotniejsze dla e-commercu. Do mnie należy popularny serwis DuzeRabaty.pl z ofertą ponad 900 marek. Jestem również właścicielem jednego z najpopularniejszych magazynów o koszykówce – MVP Magazyn oraz popularnego bloga – jakubroskosz.com.

FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na tematy, o które najczęściej pytają nasi użytkownicy.
Jeśli interesują Cię inne kwestie, skorzystaj z formularza u dołu strony.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, kurs można kupić na raty dzięki PayU! Wystarczy wybrać tę formę płatności i przejść kroki na stronie PayU.
Lekcje nie wymagają Twojej uwagi na 100%. Wiedza przekazana jest w prosty, przystępny sposób, bez fachowych, branżowych wyrażeń. Kurs ma formę wykładów, opowiadań, z licznymi anegdotami, tak aby forma była jak najbardziej przyjemna w odsłuchiwaniu i zrozumiała dl największych laików i osób nieposiadających absolutnie żadnej wiedzy w tym temacie.
Odcinki trwają od kilku, do kilkudziesięciu minut. Bez znaczenia, czy danego dnia masz 5, czy 30 min. czasu, zawsze znajdziesz coś dla siebie, aby nauczyć się nowych rzeczy. Nie ma wstępów, niepotrzebnych informacji, czołówek i zakończeń. Treść skupiona jest na merytorycznej wartości, którą otrzymujesz już po kilku sekundach od uruchomienia odcinka.

Nie. Kupując pakiet trzech części, tuż po dokonaniu płatności dostaniesz od nas dostęp do pierwszej części kursu, przez co stracisz prawo do odstąpienia.

Tak. Można edytować dane.

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto. Cena za każdy kurs zawiera 23% VAT. Cena za ebook zawiera 5% VAT.

Tak, kurs można kupić na raty dzięki PayU! Wystarczy wybrać tę formę płatności i przejść kroki na stronie PayU.
Lekcje nie wymagają Twojej uwagi na 100%. Wiedza przekazana jest w prosty, przystępny sposób, bez fachowych, branżowych wyrażeń. Kurs ma formę wykładów, opowiadań, z licznymi anegdotami, tak aby forma była jak najbardziej przyjemna w odsłuchiwaniu i zrozumiała dl największych laików i osób nieposiadających absolutnie żadnej wiedzy w tym temacie.
Odcinki trwają od kilku, do kilkudziesięciu minut. Bez znaczenia, czy danego dnia masz 5, czy 30 min. czasu, zawsze znajdziesz coś dla siebie, aby nauczyć się nowych rzeczy. Nie ma wstępów, niepotrzebnych informacji, czołówek i zakończeń. Treść skupiona jest na merytorycznej wartości, którą otrzymujesz już po kilku sekundach od uruchomienia odcinka.

Nie. Kupując pakiet trzech części, tuż po dokonaniu płatności dostaniesz od nas dostęp do pierwszej części kursu, przez co stracisz prawo do odstąpienia.

Tak. Można edytować dane.

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto. Cena za każdy kurs zawiera 23% VAT. Cena za ebook zawiera 5% VAT.

TESTUJ PRZED ZAKUPEM

TESTUJ PRZED ZAKUPEM

Na platformie Ecadeo udostępniamy kursy, które powstały, by edukować i inspirować ludzi świadomych potencjału współczesnych form inwestowania pieniędzy. Wszystkie materiały przygotowane zostały przez doświadczonych praktyków, osiągających wysokie wyniki finansowe w swojej pracy.

Zobacz darmowe odcinki

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni w momencie podejmowania decyzji o zakupie, na etapie nauki i po zakończeniu kursu. Chętnie odpowiadamy na pytania. Bierzemy pod uwagę dobre rady i mądre sugestie.

MASZ PYTANIA?

Kup kurs

E-commerce Business class

część 2

Wraz z drugą częścią kursu otrzymasz szereg konkretnych narzędzi, które łatwo wdrożysz w swojej pracy. Zyskasz szersze spojrzenie na sprzedaż online. Poznasz gotowe rozwiązania, które pomogą Ci zwiększyć obroty i liczbę klientów w Twoim sklepie.

7 299 zł to najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją.

7 299 zł

4 699 zł

Napisali o nas

Naszą działalnością interesują się największe serwisy mediowe.
Poruszamy tematy, które mają duże znaczenie we współczesnym
biznesie, dlatego chętnie się nas słucha.

Czego dowiem się z tego kursu?

E-commerce Business class

część 2

Ten odcinek jest odpowiedzią na najczęściej zadawane pytanie od kursantów pierwszej części kursu.

 • Jakie są główne wnioski z przeprowadzanych audytów sklepów internetowych?
 • Jakie są najczęściej popełniane błędy?
 • Jak błędnie postawione cele biznesowe przekładają się na szybką porażkę w e-commerce?
  Jakie narzędzia powinieneś wdrożyć w swoim e-commerce by sprzedawać więcej?
 • Jak zlokalizować klienta i zachęcić do zakupu w Twoim e-commerce?
 • Czy reklamy to narzędzie do znalezienia pierwszego klienta?
 • Jak marka powinna być pozycjonowana wśród naszych klientów? Jakie są wyróżniki naszej marki?
 • Jak dzięki reklamom zaplanować podróż użytkownika?

Dowiedz się jak budowanie społeczności, skupionej wokół swojej marki czy produktu pomoże Ci budować rozpoznawalność w social media, a tym samym rozwijać Twój e-commerce.

 • W jakim celu prowadzić social media?
 • W jaki sposób tworzyć angażujące treści w social mediach?
 • Jakich błędów nie popełniać?
 • Jak budować wizerunek eksperta?

W tym odcinku nawiązujemy do person zakupowych, poruszonych w pierwszej części kursu. Aby robić dobre kreacje powinniśmy wiedzieć do kogo się kierujemy a tym samym tworzyć spójne kreacje. Dlaczego sposób w jaki prezentujemy swoją markę ma wpływ na efektywność naszego e-commerce? W jaki sposób testować kreacje? Jaki wpływ ma kreacja na ROAS? Jak dobrze dopasować kreację do grupy odbiorców?

 • Jak tworzyć treści które sprzedają?
 • Na co zwracać uwagę generując treści?
 • Jak powiązać content marketing z lejkiem sprzedażowym?
 • Czy tworzyć content samemu czy zlecać na zewnątrz firmy?

Video to obecnie game changer na rynku e-commerce. Dzieje się tak dzięki temu, że jest to najbardziej prosprzedażowy format reklamy skierowanej do konsumenta. Użytkownicy oczekują contentu, który będzie rozrywką a jednocześnie przynosił dodatkową wartość np. formaty „how to do”, rekomendacje, lifehacki itp.

 • Jak tworzyć video, które sprzedaje?
 • Czy video oznacza wysokie koszty?
 • Jakich narzędzi użyć?

Tak naprawdę nie ma jednej, prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Współpraca z agencją w dużej mierze zależy od oczekiwań, rodzaju biznesu, sposobu zrządzania firmą czy relacji z klientami. W tym odcinku poznasz zbiór dobrych praktyk jak rozsądnie i na chłodno podejść do wyboru agencji marketingowej, tak aby było to spójne i efektywne dla Twojego e-commerce.

 • Jak dokonywać wyboru i podpisać dobrą umowę na czas wojny?
 • Co powinno znaleźć się dobrej umowie? Podstawowe kryteria.
 • Jakie pytania zadawać w rozmowie z agencją?
 • Czy warto prosić agencję o raporty?
 • Jak się rozliczać z agencją?
 • Jak podejmować dobre decyzje?
 • Czy każdy może stworzyć swój biznes?
 • W jaki sposób oceniać ryzyka?
 • Czy zawsze „im wcześniej” równa się „tym lepiej”?
 • Na co zwracać uwagę przy wyborze software house?
 • Jak sprawdzać i porównywać software house?
 • Jakie znaczenie ma umiejętny wybór software house?
 • Jak określić budżet i założenia?

W tym odcinku przedstawiamy ściągę, najważniejszych punktów warunkujących powodzenie w sprzedaży e-comerce. Nie znajdziesz tutaj suchej teorii lecz praktyczne wskazówki na bazie doświadczeń w pacy z wieloma e-comercami.

Dzięki naszej sprawdzonej check-liście będziesz mógł zweryfikować wszystkie konieczne apekty aby ze spokojną głową rozpocząć swoją działalność w Internecie.

A jeżeli już powadzisz swoją działalność będzie to doskonałą okazją do audytu własnego biznesu.

Przedstawiamy zbiór dobrych praktyk oraz konkretnych rozwiązań dla sklepów internetowych. Co, musisz uwzględnić według dobrych praktyk UX aby sprzedawać z sukcesem?

 • Jak odpowiadać na potrzeby klientów? Sprawdzone praktyki UX
 • Jak zadbać o pozytywne doświadczenia z zakupu według UX?

Na co zwracać uwagę? Jak przygotować kartę produktu aby sprzedawać więcej? Jakich błędów możemy uniknąć?

 • Na czym skupiać uwagę użytkownika?
 • Jak komunikować ceny?
 • Co warto dodać według dobrych praktyk UX?

Przedstawimy wiele dobrych i złych praktyk dotyczących form płatności i dostawy.

Dowiesz się jak je dobierać aby unikać porzuconych koszyków.
Dowiesz się także co powinieneś analizować przed wyborem form płatności i dostawy.

Jak towarzyszyć Klientowi na różnym etapie procesu zakupowego, jednocześnie edukując go, przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi?

 • W jakim celu prowadzić marketing automation?
 • Lead generation- Jak przekonać klienta aby zostawił nam swój dane?
 • Kiedy i jak angażować klienta?

Dlaczego moi Klienci nie kończą procesu zakupowego? Dowiedz się Jak poradzić sobie z największym wyzwaniem sklepów internetowych.

 • Jakie są główne powody porzucania koszyka?
 • Co można zrobić aby odzyskać utracone koszyki?
 • Na czym polega voice comerce?
 • Jakie są możliwości branży voice commerce?
 • Czy warto wdrożyć voice commerce?
 • Jak wykorzystać voice commerce w sprzedaży internetowej?

Zarządzanie e-commerce nie jest łatwym zadaniem, wymagającym poświęcenia, wysiłku i czasu. Przedstawimy listę narzędzi, które ułatwią Ci zarządzanie i zwiększą Twoją sprzedaż. Wiele z nich nie tylko ułatwi Ci pracę, ale dodatkowo pozwoli rozwijać biznes, docierając do nowych klientów.

Dzięki naszej liście będziesz mógł prowadzić sprzedaż na większą skalę, poprawić obsługę klienta, pozyskiwać dane o konkurencji a także zoptymalizować kluczowe procesy.

Jak pozyskiwać i wykorzystywać wiedzę o zachowaniach Twoich Klientów aby osiągać swoje cele i zwiększać sprzedaż?

 • Co determinuje sposób dokonywania transakcji w e-commerce?
 • Jakie są psychologiczne czynniki Konsumenta?
 • Jakie są psychologiczne taktyki sprzedaży?
 • Jak zdobywać zaufanie klienta?
 • Jakie znaczenie ma kalendarz marketingowy?
 • Z jakich stron i raportów korzystać by analizować trendy?
 • Jaki jest wpływ sezonowości na strategię naszej firmy?
 • Jak jest związek między kalendarzem marketingowym a budżetem?
 • Dropshipping – błogosławieństwo czy przekleństwo?
 • Na czym polega dropshiping?
 • Czego potrzebujesz aby rozpocząć pracę w tym modelu logistycznym?
 • Jaki produkt sprzedawać?
 • Z jakimi ryzykami się wiąże dropshipping?
 • Czym są i jak działają?
 • Które wybrać?
 • Jakie funkcje i możliwości dają porównywarki cenowe?
 • Jakie zalety i wady ma pokazywanie swojej marki w porównywarce cenowej?

Rozpoczęcie sprzedaży na Amazonie to nie tylko utworzenie konta. Jak rozpocząć a w kolejnych krokach zarabiać więcej dowiesz się z naszego materiału.

 • Jak budować, rozwijać i chronić swoją firmę sprzedając na Amazonie?
 • Jak wykorzystać potencjał sprzedażowy Amazona?
 • Dlaczego polscy przedsiębiorcy powinni rozważać sprzedaż na Amazonie? Przewagi konkurencyjne.
 • Jak promować i rozwijać swoją markę?

Z odcinka dowiesz się jak w trzech krokach rozpocząć sprzedaż na Amazonie. Przedstawimy najlepsze praktyki i kluczowe procesy dotyczące sprzedaży na Amazonie.

 • Czym jest reatil readiness?
 • Jak zadbać o bezpieczeństwo?
 • Rola gospodarki magazynowej i logistyki w sprzedaży na Amazon?
 • Jak optymalizować sprzedaż na Amazon?
 • Błędy, których unikniesz i zarobisz więcej.
 • Dlaczego warto skalować sprzedaż na Amazonie?
 • Czym jest skalowanie wertykalne i horyzontalne?
 • Jak analizować rynek i konkurencję?
 • Jakie możliwości daje skalowanie sprzedaży na Amazonie?
 • Czy skalowanie wymaga wielkiego wysiłku?
 • Jak skalowanie biznesu może zapewnić Ci większe bezpieczeństwo biznesu.

Dowiedz się jak unikać błędów, które popełnia Twoja konkurencja i zaoszczędzić pieniądze?

 • Czym jest audyt prawny e-commerce?
 • Jak wyeliminować czynniki które mogą powodować kary finansowe?
 • Jak legalnie reklamować się w internecie wg najnowszych aktualizacji prawnych?
 • Czy w biznesie powinniśmy zakładać porażkę i być gotowi na czas wojny?
 • Jakie są wnioski z audytów setek e-commerców?

Dzięki naszemu materiałowi będziesz na bieżąco ze zmianami prawnymi, a także będziesz mógł się na nie odpowiednio przygotować. W ostatnim czasie obserwujemy wiele dynamicznych zmian w ustawodawstwie w obrębie e-commerce.

Opowiemy o trzech dużych dyrektywach unijnych, które znacząco wpłynęły na funkcjonowanie polskich e-commerców. Dowiesz się jakie dodatkowe uprawnienia zyska sprzedawca, a także jakie dodatkowe obowiązki musi spełnić.

 • Jak wykorzystać możliwości przebranżowienia, które daje rynek?
 • Od czego zacząć?
 • W jakim kierunku się rozwijać by rozpocząć pracę w e-commerce?
 • Jak zdobyć praktyczne doświadczenie?
 • Jakie umiejętności i doświadczenie są potrzebne w e-commerce?
 • Jak aktualizować swoją wiedzę?
 • Jak przedstawiać swoją wartość potencjalnemu pracodawcy?
 • Czy kobiety w e-commerce mają trudniej?
 • Gdzie i jak znaleźć motywację?
 • Jaki jest odpowiedni moment w karierze na zmiany?
 • Jakie są zalety z zatrudniania kobiet?

 

To i wiele więcej z niezwykle interesującym wywiadzie z Zuzanną Witek.

 • Jak rozróżnić hejt od krytyki?
 • Czy negatywne komentarze mogą nam pomóc?
 • Jak konkurować przestrzegając przepisów prawa i dobrych obyczajów?
 • Jak radzić sobie z hejtem?

Czego dowiem
się z tego kursu?

E-commerce Business class

część 2

Ten odcinek jest odpowiedzią na najczęściej zadawane pytanie od kursantów pierwszej części kursu.

 • Jakie są główne wnioski z przeprowadzanych audytów sklepów internetowych?
 • Jakie są najczęściej popełniane błędy?
 • Jak błędnie postawione cele biznesowe przekładają się na szybką porażkę w e-commerce?
  Jakie narzędzia powinieneś wdrożyć w swoim e-commerce by sprzedawać więcej?
 • Jak zlokalizować klienta i zachęcić do zakupu w Twoim e-commerce?
 • Czy reklamy to narzędzie do znalezienia pierwszego klienta?
 • Jak marka powinna być pozycjonowana wśród naszych klientów? Jakie są wyróżniki naszej marki?
 • Jak dzięki reklamom zaplanować podróż użytkownika?

Dowiedz się jak budowanie społeczności, skupionej wokół swojej marki czy produktu pomoże Ci budować rozpoznawalność w social media, a tym samym rozwijać Twój e-commerce.

 • W jakim celu prowadzić social media?
 • W jaki sposób tworzyć angażujące treści w social mediach?
 • Jakich błędów nie popełniać?
 • Jak budować wizerunek eksperta?

W tym odcinku nawiązujemy do person zakupowych, poruszonych w pierwszej części kursu. Aby robić dobre kreacje powinniśmy wiedzieć do kogo się kierujemy a tym samym tworzyć spójne kreacje. Dlaczego sposób w jaki prezentujemy swoją markę ma wpływ na efektywność naszego e-commerce? W jaki sposób testować kreacje? Jaki wpływ ma kreacja na ROAS? Jak dobrze dopasować kreację do grupy odbiorców?

 • Jak tworzyć treści które sprzedają?
 • Na co zwracać uwagę generując treści?
 • Jak powiązać content marketing z lejkiem sprzedażowym?
 • Czy tworzyć content samemu czy zlecać na zewnątrz firmy?

Video to obecnie game changer na rynku e-commerce. Dzieje się tak dzięki temu, że jest to najbardziej prosprzedażowy format reklamy skierowanej do konsumenta. Użytkownicy oczekują contentu, który będzie rozrywką a jednocześnie przynosił dodatkową wartość np. formaty „how to do”, rekomendacje, lifehacki itp.

 • Jak tworzyć video, które sprzedaje?
 • Czy video oznacza wysokie koszty?
 • Jakich narzędzi użyć?

Tak naprawdę nie ma jednej, prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Współpraca z agencją w dużej mierze zależy od oczekiwań, rodzaju biznesu, sposobu zrządzania firmą czy relacji z klientami. W tym odcinku poznasz zbiór dobrych praktyk jak rozsądnie i na chłodno podejść do wyboru agencji marketingowej, tak aby było to spójne i efektywne dla Twojego e-commerce.

 • Jak dokonywać wyboru i podpisać dobrą umowę na czas wojny?
 • Co powinno znaleźć się dobrej umowie? Podstawowe kryteria.
 • Jakie pytania zadawać w rozmowie z agencją?
 • Czy warto prosić agencję o raporty?
 • Jak się rozliczać z agencją?
 • Jak podejmować dobre decyzje?
 • Czy każdy może stworzyć swój biznes?
 • W jaki sposób oceniać ryzyka?
 • Czy zawsze „im wcześniej” równa się „tym lepiej”?
 • Na co zwracać uwagę przy wyborze software house?
 • Jak sprawdzać i porównywać software house?
 • Jakie znaczenie ma umiejętny wybór software house?
 • Jak określić budżet i założenia?

W tym odcinku przedstawiamy ściągę, najważniejszych punktów warunkujących powodzenie w sprzedaży e-comerce. Nie znajdziesz tutaj suchej teorii lecz praktyczne wskazówki na bazie doświadczeń w pacy z wieloma e-comercami.

Dzięki naszej sprawdzonej check-liście będziesz mógł zweryfikować wszystkie konieczne apekty aby ze spokojną głową rozpocząć swoją działalność w Internecie.

A jeżeli już powadzisz swoją działalność będzie to doskonałą okazją do audytu własnego biznesu.

Przedstawiamy zbiór dobrych praktyk oraz konkretnych rozwiązań dla sklepów internetowych. Co, musisz uwzględnić według dobrych praktyk UX aby sprzedawać z sukcesem?

 • Jak odpowiadać na potrzeby klientów? Sprawdzone praktyki UX
 • Jak zadbać o pozytywne doświadczenia z zakupu według UX?

Na co zwracać uwagę? Jak przygotować kartę produktu aby sprzedawać więcej? Jakich błędów możemy uniknąć?

 • Na czym skupiać uwagę użytkownika?
 • Jak komunikować ceny?
 • Co warto dodać według dobrych praktyk UX?

Przedstawimy wiele dobrych i złych praktyk dotyczących form płatności i dostawy.

Dowiesz się jak je dobierać aby unikać porzuconych koszyków.
Dowiesz się także co powinieneś analizować przed wyborem form płatności i dostawy.

Jak towarzyszyć Klientowi na różnym etapie procesu zakupowego, jednocześnie edukując go, przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi?

 • W jakim celu prowadzić marketing automation?
 • Lead generation- Jak przekonać klienta aby zostawił nam swój dane?
 • Kiedy i jak angażować klienta?

Dlaczego moi Klienci nie kończą procesu zakupowego? Dowiedz się Jak poradzić sobie z największym wyzwaniem sklepów internetowych.

 • Jakie są główne powody porzucania koszyka?
 • Co można zrobić aby odzyskać utracone koszyki?
 • Na czym polega voice comerce?
 • Jakie są możliwości branży voice commerce?
 • Czy warto wdrożyć voice commerce?
 • Jak wykorzystać voice commerce w sprzedaży internetowej?

Zarządzanie e-commerce nie jest łatwym zadaniem, wymagającym poświęcenia, wysiłku i czasu. Przedstawimy listę narzędzi, które ułatwią Ci zarządzanie i zwiększą Twoją sprzedaż. Wiele z nich nie tylko ułatwi Ci pracę, ale dodatkowo pozwoli rozwijać biznes, docierając do nowych klientów.

Dzięki naszej liście będziesz mógł prowadzić sprzedaż na większą skalę, poprawić obsługę klienta, pozyskiwać dane o konkurencji a także zoptymalizować kluczowe procesy.

Jak pozyskiwać i wykorzystywać wiedzę o zachowaniach Twoich Klientów aby osiągać swoje cele i zwiększać sprzedaż?

 • Co determinuje sposób dokonywania transakcji w e-commerce?
 • Jakie są psychologiczne czynniki Konsumenta?
 • Jakie są psychologiczne taktyki sprzedaży?
 • Jak zdobywać zaufanie klienta?
 • Jakie znaczenie ma kalendarz marketingowy?
 • Z jakich stron i raportów korzystać by analizować trendy?
 • Jaki jest wpływ sezonowości na strategię naszej firmy?
 • Jak jest związek między kalendarzem marketingowym a budżetem?
 • Dropshipping – błogosławieństwo czy przekleństwo?
 • Na czym polega dropshiping?
 • Czego potrzebujesz aby rozpocząć pracę w tym modelu logistycznym?
 • Jaki produkt sprzedawać?
 • Z jakimi ryzykami się wiąże dropshipping?
 • Czym są i jak działają?
 • Które wybrać?
 • Jakie funkcje i możliwości dają porównywarki cenowe?
 • Jakie zalety i wady ma pokazywanie swojej marki w porównywarce cenowej?

Rozpoczęcie sprzedaży na Amazonie to nie tylko utworzenie konta. Jak rozpocząć a w kolejnych krokach zarabiać więcej dowiesz się z naszego materiału.

 • Jak budować, rozwijać i chronić swoją firmę sprzedając na Amazonie?
 • Jak wykorzystać potencjał sprzedażowy Amazona?
 • Dlaczego polscy przedsiębiorcy powinni rozważać sprzedaż na Amazonie? Przewagi konkurencyjne.
 • Jak promować i rozwijać swoją markę?

Z odcinka dowiesz się jak w trzech krokach rozpocząć sprzedaż na Amazonie. Przedstawimy najlepsze praktyki i kluczowe procesy dotyczące sprzedaży na Amazonie.

 • Czym jest reatil readiness?
 • Jak zadbać o bezpieczeństwo?
 • Rola gospodarki magazynowej i logistyki w sprzedaży na Amazon?
 • Jak optymalizować sprzedaż na Amazon?
 • Błędy, których unikniesz i zarobisz więcej.
 • Dlaczego warto skalować sprzedaż na Amazonie?
 • Czym jest skalowanie wertykalne i horyzontalne?
 • Jak analizować rynek i konkurencję?
 • Jakie możliwości daje skalowanie sprzedaży na Amazonie?
 • Czy skalowanie wymaga wielkiego wysiłku?
 • Jak skalowanie biznesu może zapewnić Ci większe bezpieczeństwo biznesu.

Dowiedz się jak unikać błędów, które popełnia Twoja konkurencja i zaoszczędzić pieniądze?

 • Czym jest audyt prawny e-commerce?
 • Jak wyeliminować czynniki które mogą powodować kary finansowe?
 • Jak legalnie reklamować się w internecie wg najnowszych aktualizacji prawnych?
 • Czy w biznesie powinniśmy zakładać porażkę i być gotowi na czas wojny?
 • Jakie są wnioski z audytów setek e-commerców?

Dzięki naszemu materiałowi będziesz na bieżąco ze zmianami prawnymi, a także będziesz mógł się na nie odpowiednio przygotować. W ostatnim czasie obserwujemy wiele dynamicznych zmian w ustawodawstwie w obrębie e-commerce.

Opowiemy o trzech dużych dyrektywach unijnych, które znacząco wpłynęły na funkcjonowanie polskich e-commerców. Dowiesz się jakie dodatkowe uprawnienia zyska sprzedawca, a także jakie dodatkowe obowiązki musi spełnić.

 • Jak wykorzystać możliwości przebranżowienia, które daje rynek?
 • Od czego zacząć?
 • W jakim kierunku się rozwijać by rozpocząć pracę w e-commerce?
 • Jak zdobyć praktyczne doświadczenie?
 • Jakie umiejętności i doświadczenie są potrzebne w e-commerce?
 • Jak aktualizować swoją wiedzę?
 • Jak przedstawiać swoją wartość potencjalnemu pracodawcy?
 • Czy kobiety w e-commerce mają trudniej?
 • Gdzie i jak znaleźć motywację?
 • Jaki jest odpowiedni moment w karierze na zmiany?
 • Jakie są zalety z zatrudniania kobiet?

 

To i wiele więcej z niezwykle interesującym wywiadzie z Zuzanną Witek.

 • Jak rozróżnić hejt od krytyki?
 • Czy negatywne komentarze mogą nam pomóc?
 • Jak konkurować przestrzegając przepisów prawa i dobrych obyczajów?
 • Jak radzić sobie z hejtem?

OPINIE KURSANTÓW

Wasze opinie dają nam satysfakcję i energię do dalszej pracy. Duża ilość pozytywnych komentarzy jest dla nas najlepszą rekomendacją. Cieszymy się, że w naszych kursach znajdujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i że spełniamy Wasze oczekiwania dotyczące tego, jak powinien przebiegać rzetelnie przygotowany kurs.

Przeczytaj pełne opinie

Wszystkie recenzje są weryfikowane. Pochodzą wyłącznie od osób, które nabyły kursy.

ILONA

Ten rok kończę z dodatkową wiedzą wyniesioną z kursów Jakub Roskosz 👏 Inspirujące, dające perspektywy, rzeczowe - nic dodać, nic ująć. 📈

DARIA

Chciałabym czymś się podzielić. Od zawsze przywiązywałam dużą uwagę do edukacji. Wcześniej opierała się ona głównie na byciu kujonem i zdobywaniu najlepszych ocen ze wszystkich przedmiotów. Moim błędem było braku ukierunkowania w konkretnym celu. Należało przelać całą determinację do nauki w określonym kierunku. Moja droga do zdobycia wykształcenia odbiła piętno na mojej psychice. Na szczęście zostało we mnie jeszcze trochę sił do walki o siebie. W tym roku stawiam na rozwój osobisty. Słuchałam ostatnio pewnego podcastu, a w pamięci utkwiły mi słowa, które tam padły: „Ważniejsze od tego, co Ci się w życiu przydarzyło jest to, co z tym zrobisz”. Jakiś rok temu przypadkiem trafiłam na profil Jakub Roskosz. Nie sądziłam, że rok później będę siedziała z głową pełną pomysłów na siebie, pełna wiary i optymizmu. I to jest właśnie to, co dał mi ten kurs. Chęć do dalszej nauki i samorozwoju. Znalazłam cel, do którego chce dążyć. Ciężko było wydać te długo odkładane pieniądze. Ale już po pierwszych lekcjach wiedziałam, że to jest TO i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Bogate treści lub „dużo mięsa”, jak to mówi Jakub i mnóstwo wskazówek. Warto robić notatki i pogłębiać poruszone tematy. Ciekawym dodatkiem do samego kursu jest płatny newsletter, który pochłaniam w drodze do pracy. Jeśli ktoś interesuje się tematyką e-commerce, to może zacząć właśnie od niego. Koszt jest niewielki, a również oferuje bogate treści. Wystarczy tylko chcieć, a możliwości same przyjdą. Poniżej pierwszy owoc edukacji, czyli certyfikat ukończenia pierwszej części kursu.

MIŁOSZ

W końcu nadszedł ten czas, w którym zacząłem się poważnie zastanawiać co tak naprawdę chcę w tym życiu robić. Póki pozwala mi na to moja obecna sytuacja, wybieram różne drogi, próbuje, często wracam do punktu wyjścia, ale bogatszy w nowe doświadczenia. Czy to nowa praca, nowa branża, czy też nowe miejsce na ziemii. Przynajmniej w przyszłości nie będę zadawał sobie pytań co by było gdyby... Na jednej z moich dróg pojawił się niedawno Jakub Roskosz i jego kurs Business Class o E-commerce. Obserwuję jego dokonania od przynajmniej 10 lat, więc byłem pewny, że tego zakupu nie pożałuję. Już się rozpisałem, więc powiem krótko. Takiej dawki wiedzy i inspiracji, nie otrzymałem od nikogo podczas całej mojej edukacji. Nieważne czy pójdę w kierunku e-commerce, czy też nie, ten kurs otworzył mi oczy na dotąd nieznane mi zagadnienia biznesowe, marketingowe i prawne, które da się przełożyć na każdy biznes. I to właśnie dlatego, mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu.

PIOTR

Kursy prowadzone przez Jakub Roskosz zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie, na wysokim poziomie. Każdy temat został wyjaśniony w sposób zrozumiały, dzięki czemu nabytą wiedzę mogłem od razu wprowadzić w codzienną pracę.

ADRIAN

Wstawiam pochwalić się ważnym dla mnie certyfikatem, który mocno zmienił mój punkt widzenia na branżę sprzedaży internetowej. Autora kursu Jakub Roskosz obserwuję w internecie od chyba 8 lat kiedy prowadził bloga mody męskiej. jest osobą bardzo inspirującą i bardzo mi imponuje osiągnięciami i przede wszystkim determinacją, dzięki której osiąga sukcesy jak mało kto. Polecam również podcasty, których gości Jakub u Żurnalisty oraz u Przemka Górczyka - są bardzo motywujące i inspirujące, jak ktoś chce z może z nich dużo wywnioskować. Od jakiegoś czasu Jakub oferuje kursy wiedzy o E-commerce. Kurs ukończyłem już prawie rok temu, dopiero teraz publikuję :) Jeśli ktoś spyta czy warto ? odpowiem, że tak ! Kurs zawiera bardzo obszerną wiedzę na temat szeroko pojętego e-commerce i otwiera oczy na wiele rzeczy, o których nie myśli większość osób otwierających sklep internetowy. Wiele osób myśli, żeby otworzyć swój sklep internetowy bo to zapewne prosty i niedrogi sposób żeby coś sprzedawać, pracować zdalnie i na swojej działalności. Tak i ja myślałem jakiś czas temu a jednak się okazuje, że nic bardziej mylnego. Dzięki kursowi zyskałem wiedzę, otwarte oczy na wiele tematów związanych z marketingiem e-commerce i funkcjonowaniem tej branży a do tego co bardzo istotne - zyskałem nową zajawkę jaką jest właśnie E-commerce i przeszło dalej również na Web design i frontend dev i od jakiegoś czasu dalej wzbogacam wiedzę na te tematy 🔥

EWELINA

Pierwsza część kursu ukończona. Ogromna ilość wiedzy, dla każdego kogo interesuje tematyka e-commerce. Ważne tematy przekazane w prosty i przyjemny sposób. Świetni goście, mnóstwo przydatnych tipów. Takie kursy to czysta przyjemność. Gratuluje świetnego produktu Jakub Roskosz 👏

JONASZ

Z małym opóźnieniem, ale warto podziękować Jakub Roskosz za stworzenie tego kursu 💪 nie ma obecnie materiałów, które tak dogłębnie opisują e-commerce od podstaw.

Każdy widzi jak zmieniają się nasze preferencje zakupowe. Internet daje nam ogromne możliwości by oszczędzić czas, pieniądze oraz zmniejsza nasz koszt alternatywny. Od kilku lat zacząłem mocno obserwować jak zmienia się biznes B2B i zastanawiam się jak można scalić z tym e-commerce.

Od tamtego czasu, znalazłem osoby, którzy pokazują takie możliwości i przedstawiają je w niesamowity sposób, m.in:
Wywiady z przedsiębiorcami pokazujące prawdziwe historię od kuchni: Adrian Gorzycki i Przygody Przedsiębiorców 🎙️ Maciej Filipkowski i Zaprojektuj Swoje Życie
Sprzedaż, która zmienia swoje zasady gry: Szymon Negacz i Nowoczesna Sprzedaż i Marketing

Jakiś czas temu w jednym ze słuchanych materiałów usłyszałem: ''Mimo, że sposób zakupów klienta się zmienia, to sposób sprzedaży w 95% nie zmienił się w ogóle od ostatniej dekady'' - dlatego w przyszłości specjaliści mający wiedzę i świadomość cyfryzacji, będą tak potrzebni.

Co dalej? Szkolenie machina B2B i machina B2B 2.0 - tym bardziej, że na żywo odbędzie się 26.01 😃 Druga część kursu Jakuba.

Panowie, dziękuję za Waszą pracę

Marlena

Z przyjemnością dzielę się certyfikatem z ukończenia bardzo inspirującego i niesamowicie motywującego dla mnie szkolenia. Ogrom wiedzy dla początkujących, ale i bardzo przejrzyste, rzeczowe usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy dla osób, które w branży już jakiś czas pracują 😉

ARKADIUSZ

Udostępniam z dużym opóźnieniem, ale o takich kursach powinno być głośno! Druga część była kupiona w ciemno, ale Jakub Roskosz ponownie tylko potwierdził najwyższą jakość-ogromny zastrzyk wiedzy opakowany wizualnie w sposób, którego nie powstydziłby się Netflix!

Czy odrobiłem pracę domową z kursu i wziąłem do serca rady od Jakuba? Na to pytanie odpowiemy wraz z Devs House już pod koniec roku, także stay tuned ;)

Ps. Link do kursu wrzucam w komentarzu. Jak na towar luksusowy przystało, obecnie prowadzone są „jedynie” zapisy, ale polecam uzbroić się w cierpliwość, bo zdecydowanie warto!

ARKADIUSZ

Udostępniam z dużym opóźnieniem, ale o takich kursach powinno być głośno! Druga część była kupiona w ciemno, ale Jakub Roskosz ponownie tylko potwierdził najwyższą jakość-ogromny zastrzyk wiedzy opakowany wizualnie w sposób, którego nie powstydziłby się Netflix!

Czy odrobiłem pracę domową z kursu i wziąłem do serca rady od Jakuba? Na to pytanie odpowiemy wraz z Devs House już pod koniec roku, także stay tuned ;)

Ps. Link do kursu wrzucam w komentarzu. Jak na towar luksusowy przystało, obecnie prowadzone są „jedynie” zapisy, ale polecam uzbroić się w cierpliwość, bo zdecydowanie warto!

PIOTR

Każdemu kto planuje lub prowadzi własny e-commerce bardzo polecam. Duża dawka praktycznej wiedzy i motywacji od Jakub Roskosz.

Ewa

Z cyklu #chwalęsię 😃
Ukończony kurs business class e-commerce 1.0 u Jakub Roskosz.
Dziękuję za ogrom wiedzy i zabieram się za drugą część kursu. :)

Kamil

Dużo merytoryki, konkretnych przykładów i ogrom wiedzy. Business Class E-Commerce od Jakub Roskosz spełnia swoje zadanie 🏆 Czas zacząć część drugą 🔥

Tomasz

Dzięki Jakub Roskosz za ogrom wiedzy w 1. części kursu. Lecimy z 2. częścią 😎 🚀 Czas zacząć część drugą 🔥

Filip

Rok 2022 kończę skończoną pierwszą częścią kursu od Jakub Roskosz ;) Ogromna dawka wiedzy, informacji i wskazówek do pracy w e-commerce. Bierzemy się do roboty, żeby 2023 był jeszcze lepszy!

Aleksandra

Właśnie ukończyłam kurs Jakub Roskosz pozwalający usystematyzować i zaktualizować wiedzę z zakresu e-commerce, w kontekście budowania biznesu online. Bardzo dobry produkt, który polecam osobom planującym wejść do świata sprzedaży online, ale nie tylko. Ci, którzy obsługują marketingowo klientów sprzedających online wyciągną wiele wniosków i lepiej zrozumieją "o co chodzi w tej grze". Przyznam, że zjada mnie ciekawość, jak wygląda druga część kursu!

Maja

Pierwsza część kursu o e-commerce przerobiona ☑️ Nie tracąc czasu przechodzę do części drugiej. Nie ukrywam, że długo wachałam się przed zakupem- zupełnie niepotrzebnie! Jakub Roskosz przekazuje ogrom wiedzy i konkretnych tipów, które na bieżąco można wprowadzać w życie i obserwować progres.

Dawid

Pierwsza część kursu ukończona, druga w trakcie! Jakub Roskosz ukłony za taki mega przekaz i tyle przydatnej wiedzy w kursie o E-Commerce! Im więcej takich kursów od ludzi z sukcesami i doświadczeniem w branży tym lepiej dla pracowników i biznesów.

Kornel

"Continuous learning is the minimum requirement for success in any field". This is a quote I really like because it reminds me that we must never stop learning and be curious. I completed a new e-commerce certification to acquire more knowledge in this field after my studies at Ephec. Thank you Jakub Roskosz for sharing your knowledge !